BIEDRONKI

Zwracamy się z prośbą o dostarczenie następujących składników/ rzeczy: na 8 listopada owoce, z których wykonamy szaszłyki. Natomiast 25 listopad- jedną skarpetkę(najlepiej większą- może być od Taty:) oraz wypełnienie do maskotek- będziemy szyć misie:)

Zapraszamy Rodziców i innych członków Rodzin, do włączenia się w akcję „Cała Polska czyta dzieciom” i przeczytaniu dzieciom bajki. Serdecznie zapraszamy i czekamy na chętne osoby:)

„Biedronki” bardzo lubią zajęcia z Ozobotami. Dzisiaj uczyliśmy je literek, które poznaliśmy do tej pory- 4 samogłoski „a”, „e”, „i”, „o” i 2 spółgłoski „m” i „t”, a później programowaliśmy trasę przejazdu robotów. Zabawa była świetna:)

W dniu 29.10 gościliśmy w naszym przedszkolu dentystki, które w ramach akcji ” Akademia zdrowego uśmiechu” sprawdziły stan uzębienia naszych przedszkolaków, przeprowadziły zabieg fluoryzacji i opowiedziały dzieciom jak właściwie dbać o zęby.

„Zdrowie na talerzu” w wykonaniu „Biedronek”

Dzieci z grupy „Biedronek” włączyły się w akcję „Szkoła pamięta”-odwiedziliśmy Pomnik Ofiar II Wojny Światowej. Zapaliliśmy znicze i oddaliśmy hołd poległym.

Wspomnienia z wycieczki do Kopalni Soli w Wieliczce

Polska, złota jesień za oknem- a „Biedronki” w skupieniu tworzą piękne kompozycje wykorzystując dary JESIENI:)

W dniu 23.10 będziemy obchodzić Dzień Kundelka. Odbędą się zabawy, quizy na holu przedszkolnym.

W dniu 22.10 gościliśmy w przedszkolu p. Miłosza Konarskiego, który przeprowadził warsztaty rytmiczne dla dzieci. Zabawa była świetna. Poniżej kilka zdjęć:)

Zapraszamy Rodziców na zebranie podsumowujące diagnozę wstępną, w dniu 23.10.2019 r. (środa) o godzinie 16.00 w sali „Biedronek”.

Informujemy, że w dniu 25.10.2019 r. odbędzie się wycieczka do Kopalni Soli w Wieliczce. Śniadanie w tym dniu zostanie podane o godzinie 6.30. Wyjazd z przedszkola o godzinie 7.00. Planowany powrót ok. godz.14. Koszt wycieczki to 75 zł- prosimy o dokonanie wpłaty u nauczycielek.

„Biedronki” i „Żabki” wystąpiły na uroczystości z Okazji Dnia Edukacji Narodowej. Występ podziwiali wszyscy pracownicy przedszkola oraz zaproszeni goście.

Pierwsza wizyta „Biedronek” w bibliotece
„BIEDRONKI” z kolejną wizytą w Miejskiej Bibliotece nr 3 w Tychach
Dzieci z grupy „Biedronki” biorą udział w ogólnopolskim programie „Miś w świecie wielkiej literatury”. Wybraliśmy grupową maskotkę- misia, któremu dzieci nadały imię Krzyś. W roku szkolnym 2019/2020 odbędzie czytelniczą podróż po domach przedszkolaków.