BIEDRONKI 4, 5 – latki

ZAMIERZENIA

WRZESIEŃ w Biedronkach

TERMINY COTYGODNIOWYCH KONSULTACJI DLA RODZICÓW:

Gabriela Moś (wychowawca) – każda środa miesiąca godz.15:30-16:30

Katarzyna Szablak (wychowawca) – każdy wtorek miesiąca godz. 15:30-16:30

Iwona Malara (nauczyciel wspomagający) – I i III wtorek miesiąca godz.10:00-11:00 , II i IV wtorek miesiąca godz.15:00-16:00

MAIL GRUPOWY:

biedronki@przedszkole10tychy.pl

(Nauczyciele odpowiadają na maile w godzinach pracy przedszkola z wyłączeniem godzin pracy z dziećmi w grupie.)

Zapraszamy serdecznie Rodziców dzieci z grupy ,,BIEDRONKI” na zebranie organizacyjne, które odbędzie się 07.09.2022 r.(środa) o godzinie 15:30.

27.09 gościliśmy w przedszkolu PSZCZELARZY.

Kto żyje w ulu?, jak smakuje pyłek kwiatowy?, jak pachnie wosk pszczeli?, jak wygląda wnętrze ula?, co należy zrobić po użądleniu pszczoły? jak smakuje miód na wafelku? – odpowiedzi na te, i nie tylko te, pytania otrzymaliśmy właśnie dzisiaj. Dziękujemy za ciekawą lekcję przyrody!!!

„Idzie Pani Jesień tup ,tup, tup w koszu ma dla dzieci skarbów w bród. I żołędzie i kasztany od jesieni skarby mamy.”

23.09 uroczyście przywitaliśmy nową porę roku – JESIEŃ– tańcem, piosenkami, zabawami plastycznymi i opowiadaniem.

20 września obchodziliśmy w przedszkolu DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA – w tym dniu gościły: tańce i zabawa, a na pożegnanie każda „Biedronka” otrzymała od pań drobny upominek

Kino sferyczne

15 września obchodziliśmy MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI. Zapoznaliśmy się z tekstem książki Petera H. Reynoldsa pt. „KROPKA”, szukaliśmy kropkowych połówek , ćwiczyliśmy z kropką, pozowaliśmy w kropkowej ramce i kolorowaliśmy kropkę.