JAGÓDKI 3 – 4 LATKI

JESTEŚMY GRUPĄ 3-4 LATKÓW, LICZĄCĄ 24 DZIECI, W TYM 12 DZIEWCZYNEK I 12 CHŁOPCÓW. WYCHOWAWCĄ GRUPY JEST P. MARTYNA, A POMOCĄ NAUCZYCIELA P. ANIA 🙂

ZAMIERZENIA

Zamierzenia luty

Zamierzenia styczeń

Zamierzenia grudzień

Zamierzenia listopad

Zamierzenia październik

Zamierzenia wrzesień

STAŁY TERMIN KONSULTACJI:

Martyna M: czwartki 10:30-11:00, 16:00-16:30

MAIL GRUPOWY:

jagodki@przedszkole10tychy.pl

Informujemy, że nauczyciel odpowiada na maile w godzinach pracy przedszkola
z wyłączeniem godzin pracy z dziećmi w grupie.

PSYCHOLOG W PRZEDSZKOLU

Od grudnia na terenie naszego przedszkola pracuje psycholog – p. Damian Tryba. Pan psycholog pracuje w każdy piątek w godz. 8:00-16:00. Jeśli byliby Państwo zainteresowani konsultacjami/spotkaniem z psychologiem prosimy o umawianie się za pomocą adresu mailowego: d.tryba@przedszkole10tychy.pl lub bezpośrednio w piątek w godzinach pracy.

______________________________________________________________

W dniu 22.02.2024r. (czwartek) odbędą się warsztaty naukowe-eksperymenty dla dzieci z doktorem WOW (można zobaczyć na stronie fb) Zajęcia będą trwały około 1 godziny w każdej grupie. Cena warsztatów 20zł/dziecko. Proszę o dokonaniu wpłaty u Pani intendent lub u nauczycieli grup.

GALERIA GRUPOWA – II SEMESTR

Dzień Dinozaura

Jagódki w świecie dinozaurów odnalazły się doskonale ;)! Odkrywaliśmy, doświadczaliśmy, klasyfikowaliśmy a przy okazji super się bawiliśmy!

Ćwiczymy małe rączki

Zadaniem dzieci było nawlec makaron na słomki a następnie pomalować farbami.

Ćwiczenia oddechowe

Regularne wykonywanie ćwiczeń oddechowych, pozwala dzieciom na kontrolowanie oddechu, co przekłada się na regulację tempa mówienia, natężenia głosu czy robienie przerw między wypowiedziami. Zadaniem dzieci było dmuchać piłeczkę tak aby wpadła do kubeczka. Przy okazji odrobina rywalizacji : )

Eksperymenty z Doktorem WOW!

W czwartek 22.02. gościliśmy w naszym przedszkolu Doktora WOW, który uwielbia eksperymenty i zaraża nimi dzieci. Proponuje bardzo skuteczną w ich wieku metodę, a mianowicie nauk poprzez zabawę i doświadczenie. Dzieci były zachwycone!

`Tworzymy gniotki cz.1

Dzięki gniotkom dzieci rozwijają zmysł dotyku, doświadczania nowych bodźców i faktur, doskonale wpływa także na rozwój motoryki małej.

,,Mam serduszko, wielkie serce, spójrz, jakie czerwone”. Walentynki w Jagódkach.

Skorzystaliśmy z pięknej pogody i wybraliśmy się na spacer : )

,,Sensoryka dla Smyka” – ćwiczymy małe rączki
SZTUCZNY ŚNIEG

URODZINY W NASZEJ GRUPIE

Zobacz obraz źródłowy

Urodziny Nikodema. Wszystkiego najlepszego Nikosiu.

Mia, pierwsza styczniowa solenizantka.

Urodzinki Laury – grudniowej solenizantki

Milena – dzisiejsza solenizantka

Listopadowymi solenizantami są też: Kuba, Olek i Ignaś. Odśpiewaliśmy im głośne „Sto lat”

Kilka dni temu świętowaliśmy w naszej grupie urodziny Filipa. Życzymy Ci, abyś zawsze był taki uśmiechnięty Filipku.

Kolejna solenizantka w naszej grupie. Wszystkiego najlepszego Antosiu.

Oto dzisiejsi solenizanci (09.11.) solenizanci: Lilka i Beniamin. Życzymy Wam dużo uśmiechu i wspaniałych prezentów.

Kilka dni temu swoje urodziny obchodziła Klara. Bądź zawsze taka wesoła, jak dziś.

W dniu 08.09.2023r świętowaliśmy urodziny Filipa. Wszystkiego najlepszego Filipku

Kolejni solenizanci to Jakub i Oliwia. W dniu 11.09.2023r odśpiewaliśmy im głośne 100 lat.

Oto solenizanci, którzy obchodzili urodziny w ostatnim tygodniu :Ania, Lena, Miron. Wszystkiego najlepszego kochani.

GALERIA GRUPOWA – I SEMESTR

W karnawale czas na bale

Zima biała

A u nas wesoło jest.

Ścieżka sensoryczna

Przedszkolna Wigilia

Przygotowujemy smakowite, świąteczne pierniki

Spotkanie z Górnikiem

Wizyta najbardziej wyczekiwanego Gościa. Również dziś nie zawiódł – przyjechał i przywiózł prezenty.

Jesienne zabawy

W dniu 15 listopada wszystkie Jagódki wzięły udział w Uroczystości Pasowania na Przedszkolaka dzieci młodszych. Teraz dzieci 3-letnie są już prawdziwymi przedszkolakami. Gratulujemy.

„Dzień Dyni” – doświadczamy, smakujemy, malujemy

Nasze pierwsze wspólne wyjście. Poznajemy ogród przedszkolny

W piątek 15.09.2023r świętowaliśmy Dzień Kropki. Były wspólne zabawy, zagadki, bajeczki i portrety. Było super!

Dzień Chłopaka

Bardzo lubimy zabawy z wykorzystaniem farb i mas plastycznych