SPONSORZY

Składamy serdeczne podziękowania firmie:

TOP-THIMM Opakowania, Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą przy ul. Katowickiej 188  w Tychach za nieodpłatne przekazanie na rzecz naszej placówki dekoracji świątecznej.


Dziękujemy FUNDACJI  „TYCHY – DOBRE MIEJSCE” za finansowe wsparcie organizacji II edycji LOGO Tychy - dobre miiejscemiędzyprzedszkolnego konkursu z języka angielskiego: „DRAMA FESTIVAL”.


hdlogoZa pomoc w organizacji tej imprezy składamy również podziękowania Centrum Helen Doron w Tychach , które przekazało gadżety nagrody. 

Szczególne podziękowania kierujemy do Dyrektora MCK w Tychach, gdyż dzięki Jego przychylności dzieci będą miały możliwość zaprezentowania swoich aktorskich talentów i językowych umiejętności na scenie jaką posiada Miejskie Centrum Kultury.


pec-logoTyska spółka PEC (Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej) to kolejny sponsor, który przekazał znaczącą kwotę na zakup kasków dla naszych kandydatów na Hokejowych Mistrzów Polski. Serdecznie dziękujemy za szczodrość, dzięki której pozyskaliśmy już całą kwotę. Nowy sezon zaczniemy w nowym sprzęcie.


Grupy: KUBUSIE, SKRZATY I TYGRYSKI otrzymały darowiznę w postaci magnetofonów do prowadzenia zajęć i zabaw z dziećmi, za które serdecznie dziękujemy firmie: Auxilion Sp. z o.o., ul. Warszawska 24;  96-313 Chylice Kolonia.
dziek

W dniu 18 marca 2016 roku otrzymaliśmy darowiznę finansową z przeznaczeniem na doposażenie ogrodu przedszkolnego, z dwóch firm, które mają siedzibę w naszym mieście. Łączna suma otrzymanych środków to 2.500 zł. Darczyńcami, którzy odpowiedzieli na nasz apel są firmy:
  • BOS Automotive Products Polska sp. z o.o.
  • HUF Polska sp. z o.o.

Dyrektor Przedszkola wraz z Przewodniczącym Rady Rodziców składają serdeczne podziękowania w imieniu swoim oraz wychowanków placówki za wsparcie naszej inicjatywy i przekazanie środków na jej realizację.

„Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten kto daje”

– Jan Paweł II


Dziękujemy AKADEMII JĘZYKOWEJ OPEN SCHOOL oraz Centrum Helen Doron w Tychach za przekazanie materiałów, które zostaną wykorzystane jako nagrody w międzyprzedszkolnym konkursie językowym: „DRAMA FESTIVAL”, który odbędzie się w dn. 18 marca 2016 r. w Miejskim Centrum Kultury w Tychach.hdlogologo

Pani Mariola Wicher – Wróbel, właścicielka gabinetu pielęgnacji paznokci : My Sweet Nails Studio jest kolejnym sponsorem, który przekazał środki na zakup kasków dla hokeistów z Przedszkola nr 10.  Serdecznie dziękujemy

„Najmniejszy akt dobroci jest wart więcej niż najwspanialsze intencje”.

– Oscar Wilde


Dzięki hojności Panów: Bartosza Szostak i Jerzego Wasieli właścicieli firmy : NETPRINT S.C. z siedzibą w Oświęcimiu przy ul. Unii Europejskiej 10 ( http://www.netprint.com.pl/dystrybucja.html ) pozyskaliśmy kolejne środki finansowe na zakup trzech kasków dla naszej drużyny hokejowej.


logo-big@2x

Firma RPWiK Tychy S.A. Wodociągi sfinansowała zakup dwóch kasków dla naszych hokeistów. Dziękujemy


Właściciel Zakładu Produkcji Sprzętu Oświetleniowego „ROSA” Pan Stanisław Rosa przekazał wsparcie finansowe dla naszych małych Hokeistów na zakup dwóch kasków. Serdecznie dziękujemROSA

y.


Pracownicy firmy: „OGRODOWE POGOTOWIE” dbają o rośliny w naszym ogrodzie (przycinają tuje ); pomagają również  w  pracach remontowych (malowanie holu na I pietrze); wsKobielapierają nas w w każdej potrzebie (przewieźli stoły z innego przedszkola).


DENSOFirma DENSO w roku 2015 zakupiła dla placówki tuje, które pracownicy posadzili wraz z wychowankami naszego przedszkola.