ŻABKI 3, 4 – latki

ZAMIERZENIA

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

7 października (tj. piątek) obchodzimy Światowy Dzień Uśmiechu. Prosimy, na tyle na ile jest to możliwe, aby w tym dniu dzieci miały w swoim ubiorze żółty akcent.

Adres e-mail do nauczycielek naszej grupy: zabki@przedszkole10tychy.pl
Jednocześnie informujemy, że nauczycielki odpowiadają na maile tylko w godzinach pracy przedszkola z wyłączeniem czasu pracy z dziećmi.

zajęcia dodatkowe w naszej grupie:

j. angielski: każdy poniedziałek i wtorek 10.30-10.45

religia: każdy czwartek i piątek 14.45-15.00

karate: każdy piątek 13.30-14.00

konsultacje nauczycieli grupy:

p. Marta – I i III wtorek miesiąca godz.09.00-10.00

II i IV czwartek miesiąca godz. 16:00-17:00

p. Małgosia – każdy czwartek godz.16:00-17:00

p. Kasia – I i II wtorek miesiąca godz.7:00-8:00

III i IV piątek miesiąca godz.16:00-17:00

Przed przyjściem na konsultacje prosimy o potwierdzenie czy w danym dniu nauczyciel nie przebywa np. na urlopie
lub zwolnieniu lekarskim

GALERIA GRUPY

Dzisiaj obchodziliśmy Dzień Uśmiechu. Rozmawialiśmy o emocjach, radości i o tym jak ważny w życiu jest uśmiech 😉

W ostatnim czasie w naszym przedszkolu zawitał Pan Pszczelarz. Opowiadał nam o tym jak powstaje miód, opowiedział różne ciekawostki na temat królowej pszczół oraz jak żyją pszczoły. Mieliśmy okazję też skosztować pyłku kwiatów oraz pysznego, świeżego miodku. Na koniec mogliśmy podziwiać pszczółki robotnice za specjalną szybą w specjalnym ulu 😊

W tym tygodniu mieliśmy okazje poznać wyposażenie apteczki pierwszej pomocy.:) Na naszym grupowym misiu, mogliśmy ćwiczyć bandażowanie, robienie zastrzyków oraz udzielanie pierwszej pomocy. Było ciekawie i wesoło.:)

Dzień Przedszkolaka w naszej grupie był pełen tańców i muzyki. W naszej sali zawisły wesołe dekoracje, a kolorowe balony wprawiły nas w radosny nastrój.:)

Z tej właśnie okazji czekało nas mnóstwo zabaw w przedszkolu, a nasze ubranka pokryły kolorowe kropeczki :).

9 września odbyła się lekcja pokazowa karate – wszystkie dzieci były zachwycone

08.09.2022 do naszego przedszkola przybyło KINO SFERYCZNE. Dzięki oglądanej bajce mogliśmy poznać zwierzęta hodowlane oraz egzotyczne. Wrażenia były niesamowite :).