Kampanie miejskie i ogólnopolskie dla dzieci i rodziców

Biedroneczka Bajka

Biedroneczka

  • Profilaktyka w zakresie WZW A

W związku ze wzrostem przypadków zachorowań na Wirusowe zapalenie wątroby typu A ( WZW A) w województwie śląskim, przekazujemy informację Wojewódzkiej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Katowicach, gdzie na stronie http://www.wsse.katowice.pl/art,254,informacja-dotyczaca-zwiekszonej-zachorowalnosci-na-wirusowe-zapalenie-watroby-typu-a-w-woj-slaskim co dwa tygodnie aktualizowane są informacje dotyczące zachorowań na WZW A.

  • Centrum Wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego

wsparcie

  • Miejska Kampania: „DLACZEGO?”

Więcej informacji

  • Kampania – RODZICU! OBSERWUJ – DIAGNOZUJ – POMAGAJ

Artykuł nr 1 – WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECI

Artykuł nr 2 – WSPIERANIE ROZWOJU DZIECKA W WIEKU PRZEDSZKOLNYM – kilka wskazówek na co należy zwrócić uwagę

Artykuł nr 3 – WSPIERANIE ROZWOJU DZIECKA W WIEKU OD 6 DO 7 ROKU ŻYCIA