Przedszkole nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Tychach > OGŁOSZENIA > Uncategorized > „Razem o autyzmie” – zaproszenie dla rodziców

„Razem o autyzmie” – zaproszenie dla rodziców

W związku z planowanymi wydarzeniami w mieście w ramach Światowego Miesiąca Świadomości Autyzmu w miesiącu kwietniu, pragniemy dotrzeć również z tymi informacjami do jak najszerszej grupy rodziców.

Wydarzenia w ramach akcji informacyjno – edukacyjnej „Razem o autyzmie” mają na celu zwiększenie wiedzy na temat spektrum autyzmu wśród tyszan oraz promowanie akceptacji wobec osób z autyzmem, a także poszerzenie świadomości na temat tego, że różnorodność jest naturalną częścią ludzkiego życia. 

W związku z powyższym w załączeniu przesyłam zaproszenie p.Macieja Gramatyki, Pełniącego Funkcję Prezydenta Miasta  skierowane do  rodziców zachęcające do udziału w wydarzeniach. 

Rodziców zainteresowanych warsztatem pod nazwą:  „Warsztat rodzinny z elementami arteterapii”, który odbędzie się 11 kwietnia, godz. 17.00-19.00, w Galeria sztuki OBOK w Pasażu Kultury Andromeda – prosimy o zgłaszanie się pod wskazanym linkiem  https://forms.gle/arcNJdG5d1QR6sEV7  

Osoby odpowiedzialne za warsztat: Monika Burzyńska i Agnieszka Lewko (grupa inicjatywna Przestrzeń Możliwości). Liczba miejsc ograniczona.