DZIEŃ INDIANINA

W przyszłą środę, 30.05.2018 odbędzie się w naszym przedszkolu DZIEŃ INDIANINA.

Będzie mnóstwo wesołej zabawy, a stroje lub elementy stroju indiańskiego w tym dniu mile widziane

(liczymy na pomysłowość rodziców :).

WYJŚCIE DO TEATRU

Dnia 4.06. ( poniedziałek) dzieci z wszystkich grup przedszkolnych wychodzą do  Teatru Małego.

W czasie spektaklu o godzinie 10.15 poznają przygody „KOZIOŁKA MATOŁKA”.

OBCHODY DNIA DZIECKA W PRZEDSZKOLU

W związku z tym, że  DZIEŃ DZIECKA w tym roku przypada bezpośrednio w piątek po uroczystości BOŻEGO CIAŁA –

–  obchody święta dzieci w naszym przedszkolu zostają przeniesione na PONIEDZIAŁEK 4.06

(jest to związane ze zmniejszoną frekwencją).

SPRINTEM DO MARATONU

14.05 (poniedziałek) odbędzie się w naszym przedszkolu

„SPRINTEM DO MARATONU” czyli IV Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków.

Prosimy, aby dzieci w tym dniu miały na sobie wygodne, sportowe stroje.

MAMO, TATO ,WOLĘ WODĘ ! – ankieta dla rodziców

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do wzięcia udziału w krótkim badaniu ankietowym. Jest ono częścią projektu, który niedługo będzie realizowany w naszym przedszkolu. Pod linkiem znajduje się kilka pytań związanych z tematyką projektu. Będziemy wdzięczni, jeśli poświęcą Państwo chwilę i odpowiedzą na nie. Informacje uzyskane od Państwa będą dla nas bardzo ważne.

Prowadzone badanie jest poufne — na żadnym etapie analizy danych nie będą ujawniane odpowiedzi poszczególnych osób, a dane analizowane będą zbiorczo razem z danymi uzyskanymi od rodziców przedszkolaków z całej Polski.

Po odpowiedzeniu na wszystkie pytania zostaną Państwo poproszeni o podanie swojego adresu mailowego w celu wzięcia udziału w drugim etapie badania, które odbędzie się po zakończeniu naszego projektu w przedszkolu. Drugi etap badania odbędzie się wiosną 2018, a ankiety dostaniecie Państwo bezpośrednio od firmy badawczej IQS, która współpracuje przy realizacji projektu. Państwa adresy zostaną wykorzystane tylko do przesłania linków do drugiej części ankiety, nie będą wykorzystywane w żadnym innym celu. Jest dla nas bardzo ważne, abyście wzięli Państwo udział w obu częściach badania.

Prosimy kliknąć poniższy link. Przekieruje on Państwa do ankiety przygotowanej przez firmę badawczą IQS. Wypełnienie ankiety zajmie około 5 minut.

Dziękujemy.

Jeśli link nie działa poprawnie, można go skopiować i wkleić bezpośrednio do przeglądarki.

KONKURS RODZINNY

Zapraszamy całe Rodziny do wzięcia udziału w konkursie

na najciekawszą Szopkę Bożonarodzeniową!

Forma pracy: przestrzenna

Wymiar: dowolny

Materiały: dowolne za wyjątkiem materiałów sypkich.

Termin składania prac do 15.12.2017 u Pań dyżurujących na szatni.

Liczymy na Państwa ciekawe pomysły!!!

Harmonogram zajęć otwartych w listopadzie 2017 r.

• Grupa „Skrzaty” – 20.11.2017 r. (poniedziałek) godz. 9.30
  • Grupa „Gumisie” – 21.11.2017 r. (wtorek)  godz. 15.30
  • Grupa „Bulinki” – 23.11.2017 r. (czwartek) godz. 14.30
  • Grupa „Tygryski” – 27.11.2017 r. (poniedziałek) godz. 9.30
  • Grupa „Smerfy” – 28.11.2017 r. (wtorek) godz16.00
  • Grupa „Kubusie” – 29.11.2017 r. (środa) godz. 15.00

PRZEDSZKOLNY KĄCIK REGIONALNY

Zapraszamy Rodziców grup:
Smerfy,
Gumisie
Tygryski
do włączenia się w tworzenie
przedszkolnego kącika regionalnego!
W kąciku mogą znaleźć się różnego rodzaju przedmioty związane
z  naszym regionem np.:
·         Stare fotografie, pocztówki, albumy, książki;
·         Elementy stroju regionalnego;
·         Różnego rodzaju dawne rekwizyty związane z wyposażeniem pomieszczeń (makatki, lampki naftowe, karbidki itp.)
Prosimy o opisanie dostarczonych eksponatów, gdyż po zamknięciu wystawy zostaną one zwrócone właścicielom.
Termin składania rekwizytów do 30 listopada.