JAGÓDKI

Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców do udziału w naszej akcji „Rodzice czytają dzieciom”.
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców, którzy mają ochotę poświęcić nam trochę wolnego czasu i przeczytać bajkę naszym maluszkom 🙂 🙂

Dzisiaj 03.02. w grupie ,,Jagódki” odbyła się bardzo ważna uroczystość. Zawitali do nas Dziadkowie i Babcie. Dzieci przygotowały krótki program artystyczny, złożyły najserdeczniejsze życzenia oraz wręczyły ręcznie robione upominki.

,,Jagódki” wykonywały piękne obrazki dla Babć i Dziadków z okazji Ich święta. Dodatkowo piekły pyszne kruche ciasteczka.

Po ostatniej wizycie Świętego Mikołaja postanowiliśmy upodobnić się do niego i również zrobić coś miłego dla innych. Z tej okazji zrobiliśmy piękną wspólną kartkę świąteczną dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Niegowie w ramach akcji ,,Jest Robótka 2019″ 🙂 🙂 🙂

W piątek odwiedził nas wyjątkowy gość – Święty Mikołaj!

Drodzy Rodzice!
Bardzo prosimy, aby do 02.12. każde dziecko dostarczyło jeden słoik (wraz z wieczkiem). Słoiki będą nam potrzebne do wykonania ozdób świątecznych.

25.11 obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia!
Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim ulubionym pluszowym przyjacielem. Jagódki zostały zaproszone do wspólnej zabawy wraz z innymi przedszkolakami. Dzieci w tym dniu wykonywały ćwiczenia gimnastyczne z misiami, poznały historię święta, bawiły się przy piosenkach, jak i wykonały prace plastyczno – techniczną.

W dniu 25.11. (tj. poniedziałek) będziemy obchodzić DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Prosimy, aby w tym dniu wszystkie dzieci przyniosły swojego ulubionego pluszowego misia.Bardzo prosimy, aby każde dziecko przyniosło rolkę po papierze toaletowym do czwartku – 21.11.

W dniu 20.11. będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Prosimy, aby w tym dniu dzieci przyszły do przedszkola ubrane na niebiesko.

W tym tygodniu dzieci przybliżyły sobie czasy dzieciństwa dziadków. Dowiedziały się, jak to było ,,kiedy babcia była mała”. Dzieci poznały zabawy z dawnych lat – najbardziej do gustu przypadła im zabawa w klasy.

Dzieci mogły przyjrzeć się również dawnym fotografiom, zabawkom oraz urządzeniom.

W tym tygodniu będziemy rozmawiać o dzieciństwie naszych babć i dziadków, dlatego jeżeli ktoś z Państwa posiada dawne: zabawki, przedmioty, urządzenia, fotografie to bardzo prosimy o przyniesienie tych rzeczy na czwartek 14.11.

W dniu 08.11.2019r. odbyła się uroczysta Akademia z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości. W tym dniu dzieci poszerzyły swoją wiedzę historyczną; utrwaliły wiedzę na temat symboli narodowych oraz kształtowały w sobie postawę patriotyczną.

W dniu 08.11.2019r. (tj.piątek) odbędzie się uroczysta Akademia z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości.
Bardzo prosimy, aby dzieci w tym dniu były ubrane w barwy biało – czerwone.

Znalezione obrazy dla zapytania flaga

23.10.2019r. obchodziliśmy Światowy Dzień Kundelka.
Tego dnia dzieci uczyły się piosenek o czworonogich przyjaciołach; uczestniczyły w zabawach muzyczno- ruchowych. Poznały różne rasy piesków; jak i wysłuchały bajki, których bohaterami były pieski. 

21.10.2019r. odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Przedszkolaki z grupy ,,Jagódki” zostały uroczyście przyjęte do społeczności przedszkolnej. Gratulujemy! 🙂