Zbiórka dla ludności Ukraińskiej

Drodzy Rodzice

serdecznie dziękujemy  za okazane wsparcie. Zebrane dotychczas dary zostały przekazane bezpośrednio dla potrzebujących uchodźców, którzy przebywają w Hotelu AROS oraz w ośrodku, w którym przebywa aktualnie 50 osób uciekających przed wojną (są to głównie kobiety z dziećmi oraz starsze osoby, w tym niepełnosprawne). Natomiast środki opatrunkowe i leki zostały przekazane do transportu aby bezpośrednio trafiły na Ukrainę dla walczących żołnierzy. Potrzeby jednak nadal są bardzo duże, dlatego liczymy na dalszą pomoc z Państwa strony. W szatni przedszkola nadal prowadzimy zbiórkę.

Na chwile obecną wśród najpotrzebniejsze rzeczy to: środki higieny osobistej i czystości: podpaski, ręczniki, worki na śmieci, płyny do naczyń, cif, domestos, proszek do prania; miotły, zmiotki z szufelką, grzebienie , szczotki do włosów, płyny do okien i podłogi; inne: pantofle w rozmiarze 36, 37,38,39, skarpetki, bielizna dla kobiet i dzieci (nowa), rajstopy.

pomoc dla ukrainy ZS Nr2