Zajęcia dodatkowe:

• ZAJĘCIA Z HOKEJA zaczynają się w dniu 6 października. Wyjazd z przedszkola o godz. 12:15, zajęcia rozpoczynają się na lodowisku o godz. 13:00. Dzieci mają mieć w dużej torbie: podpisaną butelkę z wodą do picia, łyżwy (nie plastikowe, najlepiej skórzane, wiązane), koszulkę bawełnianą z długim rękawem, getry bawełniane, skarpety, luźne spodnie dresowe i dużą bluzę/kurtkę zapinaną na zamek (od dorosłej osoby – do założenia na strój hokejowy), cienką czapkę i komin na szyję w chłodne dni. Torba musi być duża, ponieważ wkładamy do niej jeszcze kask i rękawice hokejowe. Rodzice do 30 września muszą wpłacić u Intendenta 150 zł – na pokrycie kosztów przejazdu.
  • ZAJĘCIA Z BASENU zaczynają się 27 września. Dzieci będą zabierane z przedszkola przez pracowników Klubu Zdrowie o godz. 15:00. Zajęcia na basenie odbywają się w godz. 15:30 – 16:15. Rodzice są zobowiązani do odbioru dzieci o godz.16:15 z basenu miejskiego. Na zajęcia należy przygotować każdemu dziecku zapakowane w podpisanym plecaku: strój kąpielowy, czepek (na którym należy napisać mazakiem dużymi literami imię dziecka aby było widoczne dla prowadzącego zajęcia), suszarkę, klapki, ręcznik i mydło. Do dnia  23 września należy dokonać wpłaty 290,00 zł u Intendenta.Nieodpłatne odrabianie zajęć na basenie, dla dzieci które z różnych powodów opuściły lekcje nauki pływania należy  osobiście uzgodnić w porozumieniu z biurem KLUBU „ZDROWIE” (tel. 0 32 327-77-10). Wniesiona opłata za niewykorzystane godziny pływania nie podlega zwrotowi.
  • ZAJĘCIA KARATE– rozpoczynają się w dniu 1 października. Prosimy o wypełnienie deklaracji (u nauczycieli) i dokonanie opłaty 45,00 zł na konto prowadzącego: Tyski Klub Karate 03 1050 1399 1000 0090 8042 2133. Dzieci na zajęcia muszą mieć w worku strój sportowy. W dniu 24 września odbędą się nieodpłatne  zajęcia pokazowe dla wszystkich dzieci.
  •  ZAJĘCIA Z PIŁKI NOŻENEJ oraz zajęcia na basenie dla dzieci 3-4 letnich nie będą realizowane ze względu na małą liczbę zainteresowanych.