Smerfy

  • Dnia 20.05 (poniedziałek) mamy próbę w MDK o godzinie 10.00
  • Dnia 21.05 (wtorek) mamy próbę w MCK o godzinie 9.30, w tym dniu prosimy o przyprowadzenie dzieci do godziny 8.45
  • Prosimy o przyniesienie na poniedziałek (20.05) białych rajstop dla dziewczynek i ciemnych gładkich spodni dla chłopców.
  • Dnia 22.05.2019 (środa) w Teatrze Małym odbędą się Prezentacje Artystyczne Przedszkolaków 2019. Spektakl trwa od godziny 13.00 do ok. godziny 15.20. Prosimy Rodziców o nie wychodzenie z widowni podczas trwania prezentacji.

Serdecznie zapraszamy dnia 12.06. na Uroczyste Zakończenie Przedszkola połączone z Dniem Mamy i Taty, które odbędzie się w MCK przy ul. Bohaterów Warszawy w Tychach o godzinie 15.30.

Po zakończonym występie Smerfy wrócą do przedszkola.

Wizyta w bibliotece

SMERFY WITAJĄ WIOSNĘ….
DZIEŃ KOTA W NASZYM PRZEDSZKOLU
Każdy chciałby być królem lub królową

Wizyta w Mediatece

 

UWAGA

W dniu 08.03.2019r (piątek) dzieci  z grupy Smerfy wezmą  udział w lekcji bibliotecznej, która odbędzie się w tyskiej Mediatece. Początek zajęć o godzinie10:00, wyjście z przedszkola około 9:30. Przejazd  na miejsce odbędzie się komunikacją miejską. Prosimy o dostosowanie ubioru dzieci do warunków atmosferycznych. Dziękujemy 🙂 

MARZEC W SMERFACH


LUTY W GRUPIE SMERFY

W styczniu odwiedził nas przedstawiciel Szkoły Muzycznej w Tychach, który nie tylko pięknie nam zagrał, ale również pozwolił i nam spróbować gry na akordeonie…


W drugim półroczu roku szkolnego 2018/2019 konsultacje dla rodziców odbywać się będą w drugą środę miesiąca w godzinach od 16:00 do 17:00.

Zamierzenia na styczeń

21 grudnia w naszym przedszkolu odbyła się Wigilia. Pełni zapału braliśmy udział w śpiewaniu kolęd i pastorałek, rozwiązywaliśmy quizy świąteczne, oglądaliśmy teatrzyk oraz przedstawienie w wykonaniu grupy „Tygryski”. Po złożeniu sobie życzeń połączonych z łamaniem opłatka, odbył się uroczysty obiad. 
 
6 grudnia nasze przedszkole odwiedził Mikołaj, ten wyjątkowy gość wywołał uśmiech na twarzach wszystkich dzieci…

Pieczemy świąteczne pierniczki


Barbórka w Przedszkolu


Zamierzenia grudzień


Andrzejki, czyli dzień wróżb i dobrej zabawy w naszym przedszkolu…

 

Święto Pluszowego Misia – 26.11.2018r


Tak bawiliśmy podczas Dnia Kolorowego Liścia….
 
14 listopada zwiedziliśmy fabrykę bombek „ARMAR”, gdzie zobaczyliśmy jak krok po kroku powstają bombki.  Wszystkie Przedszkolaki podczas warsztatów stworzyły przepiękne ozdoby choinkowe , które na pewno w tym roku zawisną na świątecznych drzewkach :). 

Podobny obraz

Z okazji Święta Niepodległości  8 listopada Smerfiki zorganizowały występ dla dzieci z naszego przedszkola…

natomiast 9 listopada odbyło się wspólne śpiewanie hymnu polskiego, a także wzięliśmy udział w rozgrywkach biało-czerwonych…

Znalezione obrazy dla zapytania flaga polski

Drodzy Rodzice:                                                                                                                                                                                            – dnia 13 listopada na terenie przedszkola odbędzie się teatrzyk „Przygody Technoludka” koszt 6,50 zł,                                    – dnia 14 listopada jedziemy na wycieczkę do Fabryki bombek, wyjazd ok. godz. 9.45, powrót ok. 15.30 – 16.00. Koszt wycieczki 14 zł (dla osób dokonujących  wpłat na Radę Rodziców), 34 zł (dla pozostałych).                                                          Wpłat należy dokonywać u nauczycielek grup.

LISTOPAD W SMERFACH

100 lat, 100 lat niech żyje, żyje nam…śpiewaliśmy Karolkowi w dniu jego urodzin. Po złożeniu życzeń i zdmuchnięciu świeczek zajadaliśmy pyszny tort upieczony przez Mamusię solenizanta :).

„Twórcze zabawy z kredkami,papierem i nożyczkami” 🙂

zamierzenia wrzesień

Zamierzenia październik

„Kasztanowe zabawy” (i wcale nie było tak łatwo, jakby się mogło wydawać 🙂 )

Budujemy makietę Naszego Miasta

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nasze wspaniałe Przedszkolaki zaprezentowały wszystkim Paniom cudowny występ, w którym nie zabrakło życzeń, piosenek, a nawet układu tanecznego… Dziękujemy 🙂

SMERFY na wystawie fotograficznej ” Tyskie ptaki” zobaczyły piękne fotografie oraz poznały wiele ciekawostek z życia ptaków.  Na zakończenie otrzymaliśmy wspaniały prezent – karmnik.


25 września obchodziliśmy DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA, były konkursy i wspaniałe zabawy :).

Znalezione obrazy dla zapytania dzieci            


DNIA 14 WRZEŚNIA W NASZYM PRZEDSZKOLU ODBYŁ SIĘ: