Bulinki

15 października dzieci z grupy Bulinków i Skrzatów jadą na wycieczkę do Centrum Regionalnego w Żorach na lekcję regionalizmu na żywo pt. „Kiszenie kapusty”. Całkowity koszt wycieczki to 24zł.  Kwotę 9 zł (tj. cena biletu wstępu) można wpłacać u nauczycielek grupy, reszta kosztów zostanie sfinansowana z Rady Rodziców.

Prosimy o przyprowadzenie w tym dniu dzieci najpóźniej na godzinę 8.45. Nie czekamy na spóźnialskich. Wyjazd na wycieczkę jest o 9.30. Przewidywany powrót około godziny 14.00. Po powrocie dzieci dostana w przedszkolu obiad.

 


Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż nasza grupa bierze udział w projekcie „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”

oraz w projekcie „Piękna nasza Polska cała”

więcej informacji wkrótce…

 


Dnia 14.09 (piątek) odbędzie się w naszym przedszkolu

prosimy, aby z okazji tego święta, dzieci miały na sobie ubranko (lub jego część) w kropeczki.


Drodzy rodzice, prosimy o dostarczenie do grupy: teczki na gumkę (na prace plastyczne) oraz podpisanego stroju na gimnastykę (spodenki lub legginsy i koszulka z krótkim rękawem).


Konsultacje indywidualne dla rodziców odbywać się będą w każdy pierwszy wtorek miesiąca 15.30-16.30


Rozkład zajęć w naszej grupie:

j. angielski w środy i czwartki 11.00-11.30

pantomima w środy i piątki 13.00-13.45

religia w poniedziałki i wtorki 14.00 – 14.30

Zajęcia religii odbywają się dla dzieci, których rodzice złożyli  pisemny wniosek o organizację takich zajęć, dzieci, które nie uczestniczą w zajęciach religii mają zapewnioną opiekę wychowawcy grupy.

 


ZAMIERZENIA DO REALIZACJI W POSZCZEGÓLNYCH MIESIĄCACH:

wrzesień w Bulinkach