Zdjęcia do Kalendarza na 2020 rok

Informujemy, że w dniu 15 listopada 2019 r. będą wykonywane zdjęcia do Kalendarza na rok 2020 przez fotografa z FOTO PIWNICY. Zdjęcia wykonane będą każdemu dziecku na własne ryzyko fotografa – Rodzic decyduje o zakupie Kalendarza.

Prosimy aby w miarę możliwości ubrać dzieci wizytowo, w kolorach pastelowych. Natomiast dziewczynki mają mieć rozpuszczone włosy.

Wyjście do Teatru

Informujemy Rodziców, że w dniu 4 listopada 2019 r. wszystkie dzieci wezmą udział w spektaklu profilaktycznym „SHREK” w Teatrze Małym w Tychach. Spektakl rozpoczyna się o godz. 10:15. Cena biletu wynosi 18 zł. Wpłaty można dokonywać u nauczycieli w grupach. Mając na uwadze kształtowanie właściwych postaw, prosimy Rodziców aby dzieci na wyjście do Teatru były elegancko ubrane.

Zapraszamy na prelekcję

DRODZY RODZICE

Dnia 30.10.2019 r. (środa) o godzinie 16.00 w naszym Przedszkolu, odbędzie się prelekcja pt:

„ Wpływ nowoczesnych technologii na rozwój dziecka oraz podstawy CYBERBEZPIECZEŃSTWA”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców zainteresowanych i chcących pogłębić swoją wiedzę dotyczącą  tak ważnej  tematyki.

Prowadzące:

mgr Wioleta Kołodziej

mgr  Danuta Dudzic

Zajęcia karate

Uprzejmie informujemy, że od przyszłego tygodnia zajęcia KARATE odbywać się będą w każdy PIĄTEK .

(godziny zajęć nie ulegają zmianie)

UBEZPIECZENIE

DRODZY RODZICE

Rada Rodziców po analizie różnorodnych propozycji złożonych przez firmy ubezpieczeniowe wybrała firmę Inter Risk na ubezpieczyciela dzieci. Ubezpieczenie nie jest obowiązkowe – jest dokonywane na życzenie Rodzica. Składka ubezpieczeniowa w wybranej opcji wynosi 49 zł. Kwotę tą należy wpłacić na konto: 38 1240 6960 71700012 5007 0521

Jednocześnie osoby zainteresowane ubezpieczeniem proszone są o wpisanie danych dziecka na listę u pań dyżurujących na szatni. Jeżeli Państwo macie pytania w sprawie ubezpieczenia prosimy o kontakt z Agentem Ubezpieczeniowym: Joanna Domanik; tel: 503 129 192; e-mail: joanna@domanik.pl

Zapisów i wpłat można dokonać do dnia 30 września 2019 r.