Podziękowania

Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy Pani Marcie mamie Helenki ,

babci Kuby i Filipa oraz pozostałym gościom

za zaangażowanie w przygotowanie i organizację spotkania kulinarnego

„Lepimy pierogi”


Cała społeczność przedszkolna składa podziękowania Panu Tomaszowi P. (rodzicowi naszej absolwentki Lenki) za nieodpłatne przekazanie keybordu do prowadzenia zajęć muzycznych z dziećmi.


Składamy serdeczne podziękowanie firmie „OGRODOWE POGOTOWIE” , a w szczególności właścicielowi Panu: Piotrowi Kobiela za udostępnienie pracowników, którzy przycięli krzewy w ogrodzie przedszkolnym i uporządkowali teren z liści.

Kobiela


 

  Dyrektor Przedszkola w imieniu całej społeczności przedszkolnej składa podziękowania Pani Justynie (babci Szymonka S.) oraz Pani Małgorzacie (mamusi Kacperka i Filipa F.) za pozyskanie sponsora dla naszej placówki. Dzięki zaangażowaniu w działalność na rzecz naszego przedszkola dzieci pozyskają  nową altanę do ogrodu przedszkolnego, w której prowadzone będą zajęcia na świeżym powietrzu.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY


 Dziękujemy Pani Asi oraz Panu Dawidowi (mamie i tatusiowi Danielka z Bulinków) za poświęcony czas i opracowanie strony przedszkola oraz za wszelką pomoc w jej prowadzeniu.


k,NDQ2NDI5MDksNjgxNjAx,f,auml0u4lnnltso8ah2afhpfo5nqm5m97_mediumDyrektor Przedszkola w imieniu Zespołu Organizacyjnego: XX, Jubileuszowego „Przeglądu Impresji Świąteczno – Zimowych – PRZEDSZKOLAKI 2016” bardzo dziękuje Pani Monice W. (mamie naszej absolwentki Julii) oraz Jej tacie za nieodpłatne uszycie pięknych strojów dla „Mikołajek” wręczających dzieciom prezenty podczas przeglądu.


 

Nauczyciele z grupy „GUMISIÓW” składają serdeczne podziękowania mamusi OLIWIERA  za pomoc w przygotowaniu strojów na przestawienie jasełkowe, które dzieci zaprezentowały na deskach Teatru Małego.

Dziękujemy również wszystkim Rodzicom, którzy przyczynili się do przygotowania dzieci na ten wspaniały występ.

 

Nie trzeba być bogaczem,
by ofiarować coś cennego drugiemu człowiekowi.
Można podarować mu odrobinę czasu i uwagi,
dobre słowo, czułość i delikatność.
Wszyscy tego potrzebujemy
i każdy z nas może ofiarować ten dar innym
Doroty Green


Dyrektor Przedszkola dziękuje Panu Adamowi – Przewodniczącemu Rady Rodziców oraz pozostałym członkom za zaangażowanie w prowadzeniu placówki, pozyskanie sponsorów, przygotowanie imprez przedszkolnych i inne akcje i zadania podejmowane na rzecz placówki.