PIŁKARZE

grom

Akademia Przedszkolaka prowadzona przez Uczniowski Klub Sportowy GROM Tychy

zaprasza dzieci, które czują chęć czynnego uprawiania sportu

na zajęcia piłki nożnej prowadzone w przedszkolu

 we wtorki  i czwartki o godz. 15.00 do 15.30.

 

Profesjonalny sztab szkoleniowy prowadzi zajęcia ogólnorozwojowe zawierające elementy piłki nożnej. Dzieci podczas treningów kształtują sprawność ruchową, zwinność i koncentrację. Uczestniczenie w regularnych zajęciach sportowych pomaga im rozwijać się fizycznie, intelektualnie i społecznie poprzez możliwość porównywania umiejętności, rywalizację w konkurencjach sprawnościowych z innymi dziećmi.

Treningi dla przedszkolaków są przede wszystkim dobrą zabawą i zachęcaniem do aktywności fizycznej.

Dla Państwa wygody, przy wsparciu Dyrekcji przedszkola zajęcia zostały wkomponowane w plan przedszkolnych zajęć, tak by uczestnictwo dzieci w treningach dodatkowo nie obciążało rodziców/opiekunów obowiązkami doprowadzania i odbierania dzieci z dodatkowych zajęć.

W ramach programu Akademii Przedszkolaka organizowane są turnieje dla przedszkolaków Mały MUNDIAL. Ideą tych zawodów piłkarskich nie jest wytypowanie najlepszych drużyn, ale wspólna zabawa i zapoznanie się z grą w piłkę nożną.

Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz profil na facebooku:

http://www.grom.tychy.pl/

https://www.facebook.com/gromtychy/

UKS GROM Tychy prowadzi zajęcia piłkarskie Akademii Przedszkolaka w ramach zadania pn. „Upowszechnianie aktywności fizycznej w rodzinie”.

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu państwa w ramach realizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki zadania pn.  „Upowszechnianie Sportu Różnych Grup Społecznych i Środowiskowych 2016”

Ministerstwo SiT


 

 

Sprawozdanie – Akademia przedszkolaka Mundialito

 

 


Oferta Szkółki Piłkarskiej Grom Tychy


MINI MUNDIAL 2016412378087_967833419930951_1654424873702973084_o321