Informacje z zebrania

Wychowankom proponuje się zajęcia:

• Hokej (dla dzieci 4 – 6 lat) Zajęcia odbywają się w każdą środę o godz. 12:00, na lodowisku miejskim (tzw. „stadion zimowy”). Organizatorem zajęć jest STOWARZYSZENIE „TYSKIE LWY”. Zajęcia rozpoczną się po  zebraniu grupy, która musi liczyć co najmniej 15 osób. Dzieci wyjeżdżają z przedszkola busem opłacanym przez Rodziców, pod opieką nauczyciela i woźnej. Na zajęcia dzieci muszą mieć:
  • swoje łyżwy (skórzane, na wiązanie)
  • getry + skarpety
  • luźne spodnie dresowe
  • koszulka bawełniana z długim rękawem (nie ocieplana)
  • czapka – w okresie jesień – zima
  • komin na szyję
  • woda do picia w podpisanej butelce (małej z dziubkiem)
  • luźna bluza polarowa (od dorosłej osoby – do założenia na strój)

Stowarzyszenie Tyskie Lwy zwraca się z prośbą do Rodziców, których dzieci będą uczęszczały na zajęcia hokejowe o wpłatę kwoty 100 zł (za wypożyczenie strojów hokejowych) na konto: 63 1050 1399 1000 0023 5831 0965

• Karate (dla dzieci 4 – 6 lat) Zajęcia prowadzone są przez Śląski klub karate „GOLIAT”. Termin zajęć zostanie podany po zebraniu grupy, która musi liczyć co najmniej 15 dzieci. Na zajęcia dzieci muszą mieć: swobodny strój sportowy (koszulka i spodnie dresowe). Zajęcia odbywają się na terenie przedszkola. Koszt zajęć 45 zł/miesiąc – płatne na konto wskazane przez klub „Goliat”
  • Piłka nożna

Zajęcia prowadzone są przez Uczniowski Klub Sportowy „GROM”

• grupa na zajęcia to 10 – 12 dzieci od 4 roku życia – zajęcia odbywają się w czwartki od godz.13:00 na terenie przedszkola
  • Cena zajęć 35 zł/miesiąc – płatne na konto wskazane w umowie zawartej pomiędzy Rodzicem a GROM -em
  • Dzieci muszą mieć strój sportowy (koszulka, skarpety, spodenki krótkie i trampki na białej podeszwie tzw. „halówki”)

Trener zorganizuje dla dzieci turniej piłkarski na hali sportowej na ul. Piłsudskiego oraz dla małych zawodników odbędzie się Wigilia z wszystkimi zawodnikami Gromu.

Istnieje również możliwość zorganizowania zajęć z nauki pływania na basenie miejskim. Zajęcia są organizowane przez „KLUB ZDROWIE”.

• basen  – zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek 15:00 – 15:45;  w ramach kursu odbędzie się 15 zajęć; koszt 220 zł + 40 zł koszt przewozu dzieci czyli 260 zł; zajęcia rozpoczną się  23 września (termin może ulec zmianie jeżeli przedłużą się prace modernizacyjne na basenie). Planowane zakończenie – połowa stycznia 2020 r. Rodzice odbierają dzieci z basenu osobiście i odpowiadają za ich przebranie i wysuszenie (trzeba mieć obuwie zmienne aby móc wejść do szatni). Na basen zabiera dzieci pracownik zatrudniony przez „Klub Zdrowie”, którego należy wskazać w upoważnieniu odbioru dziecka z przedszkola.
  • Pierwszeństwo zapisów mają dzieci, które w poprzednim roku szkolnym uczęszczały na zajęcia, następnie dzieci 6 – letnie (zapisy wskazanych dzieci odbywają się do środy – 11 września, pozostali w czwartek i piątek 12-13 września)
  • Zapisy są dokonywane tylko z wpłatą.

Zapisów na wszystkie zajęcia można dokonywać u Pań dyżurujących na szatni przedszkola do piątku.